درباره ما

Our Story

شرکت اَروَن سازه کسری(اَسکو) از سال 1385 وارد عرصه  مدیریت فنی و  طراحی انواع سیستمهای قالب بندی بتن گردید و پس از همکاری با شرکت صنعت یدک و شرکتهای پیمانکاری رتبه یک در ایران از سال 1392 به طور مستقل شروع به طراحی و ساخت انواع سیستمهای قالب بندی بتن ، داربستهای مدولار و اجرای سازه ای بتنی و فلزی نمود.

دفتر طراحی و فنی شرکت اَسکو  تجربه و توانایی طراحی و ساخت انواع قالب های بتنی سفارشی با طراحی های فنی پیچیده و مشاوره و ارائه راه حل های هوشمندانه و مقرون به صرفه جهت بهره وری بهتر در اجرای سازه های بتنی و فلزی را دارا می باشد.

مجموعه فعالیتهای این شرکت طیف گسترده ای از پروژه های ملی مانند پل سازی ، تونل سازی ، سد سازی ، ساخت ابنیه های سنگین تجاری و مسکونی ، استادیوم ها ، راهسازی ، و… را در برگرفته است.

این شرکت  انواع سیستم های قالب بندی بتن شامل : قالب های مدولار فلزی ، داربست های مدولار ، قالب تونل ، قالب لغزان ، قالب شاریو ، قالب نیوجرسی ، قالب های پیش ساخته دیوار و ستون ، قالب های بالا رونده ، انواع قالب های خاص ستون و سرستون ، قالب های تیر پیش ساخته و ملزومات قالب بندی را ارائه می نماید.

ما توانایی ساخت و فرم دهی به فلزات  با اشکال پیچیده با استفاده از ماشین آلات به روز مانند انواع دستگاه های پرس ضربه ای ، گیوتین ، پرس برک ، برش سی ان سی پلاسما و .. را در سطح مطلوب مطابق با رواداری های مجار  داریم

What We Offer

خط مشی شرکت اَسکو افزایش کیفیت محصولات و ارائه راه حل های نوین پیرامون استفاده از روشهای  قالب بندی بتن در اجرای سازه های بتنی و فلزی به شرح زیر است

We Understand Requirements

بررسی نقشه های کارگاهی و ارائه راه حل های اقتصادی برای پیمانکار پروژه و ارائه نقشه های شاپ مونتاژ قالب

برش cnc ورق های قالب خاص

We Work Precisely

به کارگیری ابزار ها و دستگاه های مناسب و به روز و تعیین QC مناسب در کل پروسه ساخت و تولید این امکان را می دهد تا محصولی با کیفیت مناسب تولید و به مشتری عرضه نماییم

مونتاژ قالب تونل

We Deliver Best Output

شرکت اَسکو با مشاوره مناسب به پیمانکار و آموزش مونتاژ و نصب انواع سیستمهای قالب بندی بتن این فرصت را فراهم آورده تا بهترین بازده از قالب را برای پیمانکاران فراهم نماید.

We Provide The Best Service In Industry

Add A Line That Tells Users How Easily They Can Get In Touch With You

Our Expert Team

vali sadeghi

CEO-Chairman of the Board

ali sadeghi

Member of the Board

azam ghanbari

Member of the Board